איך נכון להתייעץ עם עורך דין באינטרנט אונליין?

עו"ד גבריאל בנטוב כללי 0 תגובות

יתרונות וחסרונות כאשר מתייעצים עם עורך דין ברחבי הרשת

 1. לא פוגשים את העורך דיןפעמים רבות ניתן להתרשם היטב מהעורך דין כאשר פוגשים אותו ומקשיבים לסגנון הדיבור שלו וצורת ההתבטאות שלו. האם הוא לוחמני במידה ואתם מחפשים מישהו שייצג אתכם בתיק חשוב שדורש עוד מסוג כזה. האם הוא יודע היטב את החומר המשפטי ומסביר בצורה סבלנית את השאלה ששאלתם. עם זאת ראוי לציין כי לעיתים ניתן לערוך שיחת טלפון ולהתרשם תוך כדי שיחת הטלפון. יתרה מכך, לעיתים משרד מגונדר יכול לעווראת שיקול הדעת של הלקוח ולא להחליט על בסיס מקצועי בבחירת העורך דין.

 2. עלותלעיתים העלות הנמוכה בתקשורת ברשת מעוררת חשד, אך יש להבין כי העלות הנמוכה היא בזכות כך שאין פגישות ואין נסיעות אלא שיחה טלפונית ותקשורת במייל, ווצאפ או כל מדיה דיגיטלית אחרת. לא בהכרח עלות נמוכה יותר מהרגיל מעידה על שירות פחות טוב. התחום המשפטי כל הזמן מתעדכן אחר ההתקדמות הדיגיטלית. עורכי דין אשר ישכילו לנצל לטובה את הקידמה יוכלו להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלהם. ככלל נושאים אשר הם טכניים א פשר להעריך את המחיר שלהם מראש ולא לקחת מקדמי ביטחון בעניין המחיר בנושא של עיכובים. על כן המחירים יכולים לצנוח משמעותית בהכנת מסמכים בסיסים באמצעות מענה על סט שאלות חכם.

 3. אין צורך בחניה ונסיעותכאשר מדובר בשירות אונליין התקשרות מתבצעת במייל ובטלפון. כך שאין צורך להיות מתוזז למשרדי העורך דין בכל רגע נתון.

השירותים שניתן לקבל על ידי עורך דין באינטרנט אונליין בין היתר

 1. שירותים אשר דרושה פגישה קצרה אבל כל ההכנות נעשות ברשת האינטרנטרישום / הקמת חברה, אימות חתימה / תצהיר על ידי עורך דין , פתיחת עוסק מורשה / פטור

 2. שירותים אשר נעשים ברשת האינטרנט מבלי לצאת מהבית ושיחקה קצרה עם עורך דיןתקנון אתר / אפליקציה/ מדיניות פרטיות, מדיניות החזרת מוצרים, הסכם מייסדים / שותפים, הסכם סודיות / NDA, מעבר על הסכם קיים.

כל השירותים נמצאים בדף המוצרים באתר, הנכם מוזמנים לעשות אחת מהפעולות המשפטיות באתר.

 1. להתייעץ עם עורך דין אונליין באינטרנטאתם משאירים פרטים והמערכת מזהה מעבירה את השאלה או את הנושא לעורך דין אשר יוצר עימכם קשר ונותן לכם הכוונה ראשונית כיצד יש לפעול. במידה ויש צורך בפגישה מתאמים פגישה ובמידה ושירות יכול להינתן ללא פגישה אלא רק בהתכתבות ושיחת טלפון כך יהיה.

דברים שלא ידעתם על עורך דין באינטרנט

 1. העורך דין מחויב באותה מידה להביא לכם שירות מקצועי. רמת הזהירות שלו כאיש מקצוע לא משתנה כאשר הוא מייעץ בטלפון או עובר על מסמך מבלי שראה אתכם. על כן חשוב לעורך דין להבין את התמונה הכללית ולבצע שיחה ראשונית טלפונית טרם התחלת העבודה.

 2. במידת הצורך ובמידה והנושא סבוך העורך דין יכול לזמן לפגישה או להעריך בשיחת טלפון ככל שנדרש. המטרה של העורך דין היא להביא אתכם לתוצאה הרצויה.

כיצד ומדוע בוחרים עורך דין באינטרנט אונליין

 1. האינטרנט הוא כלי נגיש ביותר, כל שאלה כמעט יש עליה כתיבה באינטרנט, בנוסף יש פרטיות שנשמרת ואינך נחשף עם השאלה שאתה שואל. בנוסף נורא קל להגיע לפרטי עורך דין אשר נמצא באזור שלך, לקרוא עליו ולהתרשם ממנו באינטרנט.

 2. בודקים מה הביקורות של העורך במקומות אחרים כמו למשל מה אומרים עליו ברשתות חברתיות או במדיה כמו עיתונות, חדשות ועוד.

 3. ביקורות של אנשים אחרים עליו כמו למשל מערכת הביקורות של גוגל.

 4. רמת הקירבה בין הלקוח לעורך דין ככל שצריך להיפגש.

 5. ביקורות בפייסבוק של עמוד עורך הדין.

 6. ההתרשמות מהאתר וצורת הכתיבה של עורך הדין.

מה עושים אחריי שמתמקדים בעורך דין מסוים?

 1. מבקרים ומשוטטים באתר של העורך דין. במידה והאתר ידידותי למשתמש וחושב על הצרכים שלו וניתן לנווט היטב באתר ולמצוא מידע מועיל ואת השירותים שאתם צריכים אז התבצעה פה מחשבה מעמיקה על מי הלקוחות ומה הצרכים שלהם.

 2. מסתכלים על הביקורות בגוגלבמידה והביקורות מפורטות ואמינות, ניתן גם ליצור קשר עם האנשים הממליצים ולדבר עימם להרחיב על ההמלצה.

 3. מסתכלים על ביקורות בעוד מקומות ברשת האינטרנט על העורך דין.

 4. מסתכלים על המיקום במפה.

 5. מתקשרים למשרד לשיחה קצרה או משאירים פרטים באתר.

 6. מסתכלים על תמונות המשרד ופירוט אודות המשרד.

התייעצו בצורה מקוונת אונליין באינטרנט עם עורך דין וקבלו שירות ותשובות עבור הפעילות שלכם

[author title="על המחבר"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *