רישום חברה בע"מ


רישום חברה בע"מ דרך האינטרנט, כולל אימות חתימה וסיום התהליך במינימום זמן וללא מאמץ!

התחל עכשיו >>

למה כדאי לבצע רישום חברה בע"מ באינטרנט?


רבים חושבים שזה מסובך, לוקח זמן ואף יקר להקים חברה. אז זהו שלא!! ניתן לבצע הקמת חברה בע״מ בכמה שלבים פשוטים ולא יקרים אם יודעים איך ועם מי לעשות זאת. הנה כמה סיבות למה כדאי לרשום חברה באינטרנט:

1. זה קל ומהיר
משרד המשפטים מאפשר היום להגיש בקשת הקמת חברה באינטרנט בצורה פשוטה ומהירה. כל מה שצריך לדעת זה אילו מסמכים למלא ומה לרשום בהם כדי לעשות זאת כמו שצריך.

2. זה חוסך לך כסף
אם פעם עורכי דין היו לוקחים אלפי שקלים ללקוח על רישום חברה בע"מ (כי היו צריכים אישית לגשת ולהגיש את המסמכים ביד) כיום ניתן לעשות זאת מבלי לצאת מהמשרד ובכך לחסוך המון זמן וכסף יקר.

3. זה מתקבל וחוזר מהר
התייעלות משרד המשפטים ברישום המקוון נותן לך ביטחון שהרישום מתבצע בהצלחה, חוסך בביורוקרטיה ונותן לך וודאות שהרישום מתקבל כמו שצריך ללא דאגות מיותרות.

4. ליווי והסבר מלא
בעזרת רישום חברה בע״מ באינטרנט עם Contracto תקבלו גם ליווי משפטי מלא, ומילוי המסמכים הדרושים בצורה מקצועית ובהירה שיתנו לך את השקט והביטחון בהקמת החברה חדשה.

איך זה עובד?

שלושה צעדים פשוטים

ממלאים את הטופס לרישום חברה
ממלאים את
הטופס לרישום
חברה

עו"ד ממשרדינו
יצור איתך קשר
לגבי הפרויקט

קבלת אסמכתא על קבלת המסמכים לפתיחת חברה
מקבלים אסמכתא על קבלת המסמכים לפתיחת חברה בע"מ

שאלות נפוצות


עליך למלא את כל הפרטים הדרושים בטופס רישום חברה בע״מ. לאחר שמילאת את כל הפרטים עורכי הדין שלנו יכינו עבורך את כל המסמכים הדרושים לרישום החברה ויצרו עמך קשר לקביעת מועד לחתימה על המסמכים.
לאחר החתימה, המסמכים יישלחו אונליין לרשם החברות בירושלים, ברשם החברות ייבחנו את המסמכים ואת שם החברה (שהוא חוקי ולא זהה או דומה לשם של חברה קיימת). במידה ולא תימצא כל בעיה תאושר ותירשם החברה. לאחר האישור, תישלח לכם למייל בצורה אוטומטית תעודת התאגדות אלקטרונית שתונפק לחברה וכוללת את מספר החברה (ח.פ.) ושם החברה.
בין היתר, אלה הם המסמכים הדרושים להקמת חברה: טופס הגשת מסמכים, בקשה לרישום חברה, תצהיר בעלי מניות ראשונים, תצהיר דירקטורים ראשונים ותקנון התאגדות.
לאחר שמילאת את כל הפרטים במערכת Contracto עורכי הדין שלנו יכינו את כל המסמכים הדרושים ויצרו עמך קשר לקביעת מועד לחתימה על המסמכים.
רשם החברות עשוי לסרב לבקשה במקרים הבאים:
1) במידה ושם החברה (או שם דומה) כבר קיים ברשם. לכן עליך לבדוק היטב את השם המוצע באתר של רשם החברות http://havarot.justice.gov.il ולהוסיף לטופס שני שמות חלופיים.
2) במידה ובעלי המניות המבקשים לרשום חברה הינם בעלי מניות בחברות אחרות שנמצאות במעמד של חברות מפרות חוק או שאותם בעלי מניות רשומים בהוצאה לפועל כחייבים מוגבלים באמצעים או בהליכי פשיטת רגל. במקרה כזה רשם החברות יסרב לרשום את החברה.
התהליך באתר contracto מתאים למגוון רחב של חברות, סטארט-אפ, חברת נדל״ן, חברות שיווק, חברות ייבוא וייצוא או כל עסק אחר.
תהליך פתיחת חשבון בנק לחברה באמצעות מערכת contracto הינו פשוט וקל.
לאחר מילוי הפרטים של החברה תוכל לבחור את פתיחת חשבון הבנק לחברה כחלק מתהליך הרישום, זה אומר שעורכי הדין שלנו ייצרו עבורך את כל המסמכים הנדרשים לפתיחת חשבון הבנק לחברה ובסיום בעלי המניות המורשים בחברה יחתמו על המסמכים.

אל תאמינו לנו... תאמינו להם


shockerz
flex.ly
anyapp
bizway

התחל עכשיו!

רישום חברה באינטרנט שכולל אימות חתימה וסיום התהליך במינימום זמן וללא מאמץ!

התחל בתהליך רישום חברה >>