עו"ד פשיטות רגל

הקץ לחובות- לפתוח דף חדש נקי מחובות!

ביטול עיקולים והגבלות | קבלת הפטר

תן לעורך דין מקצועי ללוות אתכם צמוד להסרת הגבלות, פריסת חובות וקבלת הפטר. תוך זמן קצר ניתן לפתוח דף חדש בחיים שלכם. הלחץ המיותר שלא נותן מנוח ייפסק ותכנסו להליך מוגן בו לא יהיה ניתן לפתוח מולכם בהליכים חדשים.

איך זה עובד?

שלושה צעדים פשוטים
icon-1
תוך 24 שעות
ישלח לך את
הערכת סיכויים

*ההערכה על בסיס המידע שיועבר

למה חשוב לקחת עו"ד שמתמחה בפשיטות רגל?

חייבים רבים מגיעים מצב של חדלון פירעון ונאלצים להכריז כפושטי רגל אשר לא יכולים להחזיר את גובה החובות שצברו לאורך השנים מול מוסדות שונים כגון בנקים, סלולאר, ארנונה, מים וכדומה. המחוקק בראשות איילת שקד העבירו חוק להליך מואץ של קבלת הפטר וזאת בכדי להקל על החייבים הרבים במדינת ישראל

 

1. מחיקת חובות תוך 24 שעות– בפועל אין כזו אפשרות וזוהי הכרזה שאין לה בסיס. אנחנו בתור משרד עו”ד ששקוף עם לקוחותיו- חשוב לנו להדגיש כי אין מונח של מחיקת חובות אלא הליך של שיקום כלכלי בשפה המקצועית. מה שניתן לעשות זה לבקש, בשל הרצון להקל על החייבים בישראל, לבטל עיקולים בפניה דחופה (תוך 24 שעות) לרשם ההוצאה לפועל כי החייב מתכנן לפתוח הליכי פשיטת רגל ולאפשר לו “תקופת חסד” 
 
2. שקיפות והגינות– ציבור פושטרי הרגל/החייבים לצערנו הוא בעל זכויות ומעמד נמוך בישראל. הוא מסומן ונדחק מהזדמנויות שוות להצליח. על כן ישנם גורמים שמנצלים זאת. על כן, רצוי שתבדקו אם העו”ד שאתם לוקחים הוא הוגן, שקוף וכזה שיהיה זמין עבורכם.
3. בקיאות בחוקים– הרבה מנסים לבד לייצג את עצמם מול הוצאה לפועל ונכשלים. רק מאוחר יותר פונים לעו”ד בתחום החובות ופשיטות הרגל ומבינים עד כמה טעו ויצרו לעצמם נזק. ההמלצה שלנו, עוד בהתחלה לפנות לעו”ד שמרגיש לכם נכון להתקדם איתו ולתת לו לעשות את העבודה בסבלנות ובשקט.
 
4. עלות השירות– ככל שהחוב מורכב יותר וגדול יותר יש צורך בניהול הליכים רבים יותר. ככלל בתחום הזה משלמים מראש בפריסה לתשלומים. רוב הלקוחות נעזרים בקרובים בכדי לגייס את הכסף הנדרש לייצוג ולעבודה בתיק.
 
5. אורך זמן השירות– היעד הוא בד”כ לקבל הפטר ולפתוח דף חדש. התהליך יכול לארוך שנה וגם לעיתים להתארך ל-5 שנים. בתקופה הזו בודקים מספר דברים הקשורים להתנהלותו ומצבו הכלכלי. 

 

לסיכום רצוי שתקחו עוד בתחילת הדרך עו”ד פשיטת רגל שמתמקצע בתחום בכדי להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל פיצוי מקסמלי. הנושאים המוזכרים מעלה הם רק חלק מהתחום ואינם מהווים ייעוץ משפטי.
person-img

עו"ד גבריאל בנטוב

שותף מנהל במשרד עו”ד בנטוב
בוגר תואר LL.B, אוניברסיטת בר אילן. 
כבר יותר מ-5 שנים שעוסק בפשיטות רגל מכיר כל הסתבכות אפשרית.

שאלות נפוצות

אילו חובות לא ניתן לקבל עליהם הפטר?

תשלום עונשי, חוב שנוצר עקב מרמה, גניבה ועוד. מזונות . אלו חובות שלא ניתן לקבל עליהם הפטר. בגין חובות אלה מומלץ להתנהל בדרך של פריסת החוב. רצוי דרך עו”ד.

מתי כדאי למחוק חובות?

לא רצוי לחכות, אם לא מספיק לך הכסף לכסות את ההלוואות ומספיק כסף להאכיל את המשפחה. רצוי לפנות כבר בשלב זה לייעוץ ראשוני עם עו”ד מהתחום בכדי להבין מה ניתן לעשות. יש פתרונות רבים. והליך של הכרזה על מוגבל באצמעים (חדלות פרעון) לא תמיד הנכון כיוון שיש מקרים בהם ניתן לעשות מו”מ עם הבנקים ולהגיע לפריסת חובות.

מה ניתן לעשות עם חובות?

נוצר חוק חדש שנותן מענה מהיר ממש רוב האנשים מדיינים ונמצאים לחובות. מחיקת חובות זה בעצם יכול להיקרא חדלות פירעון.

מה עובר על חייבים?

זה כלא נפשי, יש מועקה וסטרס נפשי. אנשים מתוסכלים שעובר למשפחה ולילדים. הם מגיעים מוכים, חבולים ומודאגים. רצוי לא להיות במצב הזה. רצוי לפנות לקבל עזרה גם נפשית וגם שתסדיר את החוב.